Mottomuz

Bizim yaşam felsefemiz, ülkemizin dört bir yanından gelen farklı lezzetleri ve insanları aynı sofrada buluşturmak. Hepimizin özlediği lezzetleri en iyi şekilde sunmak …
İşte bu yüzden diyoruz ki;

SEVMEK

İçine girdiğimiz zaman diliminde, sevmek lazım. Çok sevmek lazım. Bilirsiniz, farklı insanları aynı masada toplamanın en lezzetli yolu yemeklerden geçer. Aynı yere bakıp başka şeyler gören gözler bile mutlaka bir kase çorbada buluşur. Sofra, bu yüzden kıymetlidir. Bizce, tüm insanları ve güzel yemekleri bir sofrada birleştirmek ve yine çok sevmek lazım.

MERAK ETMEK

Biz merak ediyoruz. Geleceği merak ediyoruz. Geçmişi merak ediyoruz. Hangi yemeğin nasıl pişirildiğini, nasıl bugünlere geldiğini ve soframıza dahil olduğunu, o yemeğin püf noktalarını ve hikayesini merak ediyoruz. İşte bu yüzden bir yola çıktık.

YÜRÜMEK

Yavaş yavaş ve sağlam adımlarla yürüyoruz. Hem de çok sağlam basıyoruz. Çünkü biz bir yola çıktık. Hayatın tadına bakmak için ilerliyoruz. Soframızı güzelleştirmek, yeniyi ve eskiyi buluşturmak için yoldayız ve söz konusu lezzet olunca hepimiz aynı yöne doğru keyifle yürüyoruz.

HİJYEN

Etlerin, sebzelerin ve meyvelerin kokusunu biliyoruz. Tanıyoruz onları, hissediyoruz, dokunuyoruz ve tadına bakıyoruz. Tam anlamıyla araştırdıktan sonra masamıza dahil olmalarına izin veriyoruz.
Bu yüzden güvenli ve sağlıklıyız. Çünkü biz, soframızdaki her detayın hikayesini biliyoruz.

TAT ALMAK

Amacımız doğru beslenmek, kaliteli yemekler sunmak. İşimiz yemeği aşka çevirmek, vazgeçilmez kılmak. Mesleğimiz, lezzetli yaşamak. Anadolu ve Türk Mutfağı’nı en güzel şekilde temsil etmek için yola çıktık.

FARKINA VARMAK

Farkındayız, Türkiye’nin tüm lezzetlerini, toprağının değerini, neyin lezzetli olduğunu ve halkın damak tadını biliyoruz. Anadolu Mutfağı’nın her bir lezzetini biliyoruz ve en iyi mutfaktan en keyifli sofralara servis ediyoruz. Biz, yemeğin değerini anlatmak, yaşatmak için geliyoruz.